Відома британська акторка Емма Вотсон вперше за довгий час опублікувала кілька дописів на особистій сторінці у твітері. Вона нарешті висловилась про чутки про заручини та її можливе таємне весілля.

Варто знати Аріана Гранде таємно вийшла заміж

Емма Вотсон висловилась про особисте життя

Зірка "Гаррі Поттера" не підтвердила, чи справді вона заручена, чи ні. Та вона наголосила, що як тільки в її житті станеться щось важливе, акторка обов'язково про це розповість.

Дорогі шанувальники, чутки про те, заручена я чи ні, а також чи поставлена ​​на паузу моя кар'єра, – це просто способи створювати клікбейт, незалежно від того, правда це чи ні. Якщо у мене з'являться новини, обіцяю, що поділюся ними з вами,
– заявила Емма Вотсон.

Знаменитість додала, що зараз вона не має, чим ділитися. Адже, як і всі люди, проводить час на карантині: "Зазнаю невдачі з приготування хліба на заквасці, дбаю про близьких і роблю все можливе, щоб не поширювати вірус, який все ще вражає так багато людей".

Емма Вотсон поділилась, що за всіх хвилюється, та дуже любить своїх прихильників.

Чутки навколо Емми Вотсон

  • На початку лютого 2021 року зірка "Гаррі Поттера" спровокувала чутки про заміжжя. Її помітили з бойфрендом біля аеропорту Лос-Анджелеса. Емма Вотсон з бізнесменом Лео Робінтоном повернулися з Мексики. Вони прощались та обіймалися.
  • На фото, які зробили папараці, було помітно, що безіменний палець зірки прикрашала каблучка, дуже схожа на обручку. Тому всі підозрювали, що Емма або заручилась, або таємно вийшла заміж.
  • Один з агентів Емми Вотсон згодом заявив, що зірка призупиняє кінокар'єру. Нібито вона хоче займатися стосунками та сім'єю.
  • Та це майже відразу спростував менеджер акторки. Він наголосив, що Емма не збирається йти з кіно.