За останній місяць 30-річна американська акторка Емма Вотсон неодноразово ставала об'єктом уваги таблоїдів. На початку лютого зірку помітили з каблучкою на безіменному пальці, що викликало припущення про її одруження з бойфрендом Лео Робінтоном. Тепер преса рясніє чутками про припинення її акторської кар'єри через коханого. Якщо інформацію про шлюб з бізнесменом артистка ніяк не коментує, то на припущення про паузу в кар'єрі відреагував її менеджер.

Важливо Емма Вотсон призупинила кінокар'єру через нареченого, – ЗМІ

Менеджер акторки Джейсон Вайнберг запевнив, що зникати з екранів Емма Вотсон не збирається. Він пояснив, що знаменитість дійсно відмовилася від соціальних мереж і не висвітлює особисте життя на загальний огляд, проте вона не припиняє акторську кар'єру.

Профілі Емми в соціальних мережах неактивні, але її кар'єра – ні,
– повідомив менеджер.

Варто пояснити, що чутки про те, що Емма Вотсон йде з великого кіно, спровокувало The Daily Mail. Агент зірки нібито повідомив виданню, що зараз її кар'єра "в неактивному стані", а інсайдери з близького оточення запевнили, що після одруження вона зосередилась на стосунках з коханим Лео Робінтоном.

Додамо, востаннє глядачі бачили Емму Вотсон на великому екрані у фільмі "Маленькі жінки", який вийшов у грудні 2019 року. Наразі вона не анонсувала жодних нових проєктів. Однак, можливо, незабаром світ дізнається, чому присвятила себе зірка "Гаррі Поттера".