Знаменита американська акторка і модель Емілі Ратажковські оприлюднила нове фото новонародженого сина. Так, зірка стала мамою вперше 8 березня.

Дивіться також З кожним днем люблю все більше, – Геллі Беррі зворушливо привітала доньку з 13-річчям

Нове фото сина Емілі Ратажковські

Цього разу на знімку позувала не зіркова матуся, а батько – продюсер Себастьян Бір-Макклард. Він тримав на руках малюка, загорнутого у сині пелюшки. Модель приховує обличчя первістка від публіки, тому закрила його обличчя смайлом у вигляді серця.

Емілі сфотографувала чоловіка з сином зверху, тому кадр вийшов по-особливому атмосферний. Біля Себастьяна з сином лежав собака подружжя. Ратажковські прокоментувала це: "Найкращий старший брат". Так вона дала зрозуміти, що чотирилапий улюбленець гарно поводиться із малюком.


Нове фото сина Емілі Ратажковські / Фото з інстаграм-сторіз

Емілі Ратажковські стала мамою вперше

  • Модель повідомила про свою вагітність наприкінці жовтня минулого року. Вона наголосила, що первісток сам обере свою стать, коли йому виповниться 18 років.
  • 8 березня Емілі Ратажковські народила сина, однак повідомила про це публіці тільки через 3 дні. Вона опублікувала чуттєве фото з малюком та розсекретила його ім'я.
  • "Сильвестр Аполлон Беар приєднався до нашої земної сторони. Пустотливий прибув 8.03.21 – найнереальнішого, найкрасивішого та сповненого любов'ю ранку", – повідомила в публікації Ратажковські.