Кулінар та ресторатор Ектор Хіменес-Браво лише нещодавно зізнався, що наважився на пересадку волосся. Він розповів про процес та похвалився результатом.

Дивіться також Стільки вражень, – дружина Віктора Павліка показала, як відпочиває у Трускавці з сином

Ектор Хіменес-Браво переніс операцію

Ресторатор розповів, що спочатку його поголили та намалювали спеціальну розмітку. Він почувався комфортно під час самої процедури й навіть дивився мультфільм.

Протягом процедури я кайфував та дивився "Шрека". Я зараз в процесі пересадки. Бачите? Все спокійно, не боляче. У лікаря золоті руки! Моє волосся буде, як у Лупіти,
– поділився Ектор.


Ектор на процедурі / Фото з інстаграм-сторіз

Після процедури шеф-кухар поділився своїм фото.

"А це я одразу після процедури. Вже в очікуванні волосся, як у Рапунцель".


Ектор після процедури / Фото з інстаграм-сторіз

Наступного дня Хіменес-Браво зізнався, що добре почувається і не соромиться лисини. Він зауважив, що у новому іміджі його перестали впізнавати на вулиці.

Після пересадки почуваюся добре. Головне – не одягати головні убори дуже близько до шкіри голови. Бути голомозим – це дуже зручно. Не потрібно хвилюватися, що в тебе на голові.


Ектор після процедури / Фото з інстаграм-сторіз

Як Ектор наважився на пересадку

  • Ще тиждень тому Ектор Хіменес-Браво кардинально змінив імідж – поголився наголо. Шанувальники не знали, з якою метою ресторатор вирішив змінити звичну зачіску.
  • Та згодом суддя кулінарного шоу зізнався, що у його родині поширені проблеми з волоссям. Батько Ектора облисів у 30 років, його старший брат також майже не має волосся. Сам Ектор дуже соромився, що не має волосся на потилиці. Спершу він скептично ставився до процедури, але згодом таки наважився на неї.