Водночас і без тих експериментів із зовнішністю шеф-кухар залишався кумиром мільйонів українців. Ексклюзивно для 24 Каналу Ектор розповів, що саме спонукало його наважитись на зміни.

До теми Зараз він кращий за Черчилля, – Ектор Хіменес-Браво про ставлення до Володимира Зеленського

Чому Ектор Хіменес-Браво наважився на зміни в іміджі

З'ясувалось, що кулінар вирішив зробити операцію з пересадки волосся. Саме для цього йому потрібно було повністю поголити волосся на голові. Ектор раніше вже робив таку операцію, проте тоді результат був не надто успішним. Попри це ресторатор наважився на це знову, оскільки боїться залишитися без волосся. На щастя, остання операція була вдала і чоловік задоволений результатом.

Я й раніше робив пересадку волосся, але не був задоволений результатом. А цього разу спробував і все ідеально. Найбільша травма – залишитися без волосся. Я ніколи не мав такої стрижки,
– розповів кулінар.

Ектор також додав, що всім рідним дуже сподобалося, коли він був без волосся. Зокрема, мама сказала, що кухар помолодшав. Коханій ресторатора теж дуже сподобалося.

Тут слід зазначити, що у родині судді кулінарного шоу поширені проблеми з волоссям. Батько Ектора облисів у 30 років, його старший брат також майже не має волосся. Сам Ектор дуже соромився відсутності волосся на потилиці.

Українські зірки, які також поекспериментували із зачісками

  • Леся Нікітюк попрощалася зі своїм блондом і тепер стала брюнеткою. Водночас вона залишила передні пасма волосся світлими.
  • Учасник реаліті-шоу "Холостячка-2" Андрій Хветкевич перефарбував своє чорняве волосся в платиновий блонд.
  • В липні український ведучий Нікіта Добринін вирішив збрити бороду.
  • Блогер Олександр Волошин також наважився на зміну зачіски. Раніше в нього була стрижка у стилі кроп – виголене волосся по боках та довгий чуб, пофарбований у білий колір. Тепер блогер вирішив зістригти чубчик – і зробив це власноруч.