Зазначимо, що Ектор Хіменес-Браво народився в Колумбії, проте вже понад 13 років живе та працює в Україні. За цей час шеф-кухар став справжнім патріотом України та навіть перейшов на українську мову.

До теми Фейкова країна, – Ектор Хіменес-Браво висловився про російську кухню, якої не існує

Наприкінці березня Ектор ненадовго їздив на Батьківщину, аби побачитися з мамою. Тепер він зараз знову повернувся в Україну. Цього разу в соцмережі суддя "Мастер Шефу" зізнався, чому він хоче жити тут.

Чому я завжди повертався і буду повертатись в Україну? Бо це ж дім. В мене є багато знайомих, хто повернувся з Європи, де спокійно, але їм було там погано. Україна розвиває таке відчуття.. Як у стосунках. Без неї погано. Хтось каже місце сили, хтось каже рідна земля — усі по-різному,
– висловився Ектор Хіменес-Браво.

Кухар навіть пожартував, що тепер в нього є футболка "I`m Ukrainian", якій він дуже тішиться.

"Мабуть, тому і повертаюся. Бо люблю", – додав він. Раніше Ектор показував, як добирався додому. Він зізнався, що хоч був зі своєю родиною, але кожної секунди сумував за Україною.


Ектор зізнався, що сумував за Україною / Фото з його інстаграм-сторіс

Нагадаємо, що шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво після деокупації повернувся у свій дім в Ірпені, який купив лише два роки тому. На щастя, він вцілів, росіяни його не зачепили. В сторіс він показав, що це його дім і йому там добре.


Ектор повернувся у свій дім в Ірпені / Фото з його інстаграм-сторіс

Українці в коментарях підтримали зіркового шеф-кухаря:

  • "Аналогічно, бо це сила духу";
  • "Справжній українець".
  • "Ласкаво просимо додому, завжди з Україною в серці".
  • "Тому що в українській землі неймовірна потужна енергетика".
  • "Місце сили і земля батьків".
  • "Мабуть, ви, Ектор, в минулому житті були українцем, тому і тягне до дому".
  • "Дякуючи таким людям, Україна процвітатиме".
  • "Так вдома і повітря рідне".

До слова, початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну Ектор застав у рідній Колумбії, де гостював у мами. Згодом він прилетів у Польщу, де волонтерив та допомагав українським біженцям. Потім він приїхав у Київ, де відновив роботу свого ресторану.