На реаліті-шоу "Холостячка" зібралися чоловіки з різних сфер діяльності. Одні впевнено підкорюють серце головної героїні, а інші – намагаються показати свої переваги не лише Златі, а й мільйонам телеглядачів.

Читайте також Є слова правди, – партнер Нікітюк на "Танцях з зірками" прийшов на "Холостячку" заради піару

Юрій Рудий опинився серед тих чоловіків, з якими Огнєвіч попрощалася після першої вечірки. Однак, за його словами, реальність відрізняється від тієї картинки, яку творці показали глядачам.

Юрій Рудий про участь у "Холостячці"

На місці продюсерів "Холостячки" Юрій також сприймав би учасників, як ресурс створення рейтингової програми. Однак, бувши серед учасників, йому сподобалося далеко не все.

Згідно з умовами контракту, чоловік не мав права брати участь в інших проєктах. Також всім учасникам до виходу проєкту на екрани забороняли розвивати сторінку в інстаграмі. Рудий приголомшив цікавими деталями. За його словами, для кожного учасника підготували роль, якій він має відповідати.

Спершу мене хотіли показати як байкера-інтелектуала. Добре, мені це близьке. Але в результаті вийшов якийсь брутальний аб'юзер. Це нонсенс. Мої друзі знають, що я добряк. Після перегляду ефіру вони були шоковані. Я також,
– розповів Юрій.


Юрій Рудий на "Холостячці" / Фото з інстаграму Юрія Рудого

Він також додав, що такі ситуації можуть погано вплинути на моральний стан людини й на її репутацію.

Юрій прийшов на "Холостячку" заради піару

Чоловік зазначив, що в нього було 2 мотивації взяти участь в цьому реаліті-шоу. Він не заперечував, що можуть виникнути почуття до Злати Огнєвіч, адже кохання можна зустріти будь-де. А також це чудовий піар. Ба більше, чоловік переконаний, що й виконавиця стала головною героїнею саме заради піару.

Я розцінював це як шанс привернути увагу нових партнерів у бізнесі. Не хочу робити безапеляційних заяв, але особисто я впевнений, що всі учасники й сама Злата Огнєвіч прийшли на шоу "Холостячка" насамперед заради піару,
– наголосив Юрій.


Злата Огнєвіч та Юрій Рудий / Фото з інстаграму Юрія Рудого