Український дизайнер зі світовим ім'ям Андре Тан 9 років перебував у шлюбі з Аліною Харечко, але нещодавно модельєр сповістив, що вже пів року як розлучений з нею. Пара залишилась друзями.

Радимо прочитати Настя Каменських відверто розповіла про сімейне життя з Потапом

Аліна Харечко про розлучення з Андре Таном

Аліна Харечко прокоментувала розлучення з чоловіком. Вона підтвердила, що причиною розриву шлюбу став бізнес та сварки через нього.

Тому що ми працювали разом з Андрієм 10 років. І, звичайно, ми бізнес переносили додому й обговорювали його там. Коли дві сильних людини в бізнесі зустрічаються, це досить складно. Я думаю, це причина розлучення,
– поділилася ексдружина модельєра.

Аліна Харечко додала, що процес поділу майна пройшов легко та без скандалів. Також вона дозволяє, та навіть заохочує Андре Тана, щоб він бачився з 5-річною донькою.

"Він залишив собі квартири, які у нього були в центрі Києва, віддав нам з Сонею будинок, і, в принципі, все чудово. Ми розмовляли з донькою, ми пояснювали. Максимально намагаємося, щоб дочка була з татом. Ось зараз я на світському заході, і він мені дозволив тут потанцювати, і подивитися концерт, а сам малює з донькою", – розповіла Аліна.

Харечко зауважила, що її серце зараз вільне: "Так, і я не збираюся його нікому віддавати. Тому що мені здається правильним проаналізувати минуле, не стрибати у відносини, зрозуміти, що було не так, в чому були помилки".

Розлучення Андре Тана та Аліни Харечко

  • У травні цього року модельєр оголосив, що понад рік не живе з дружиною й розлучився з нею. Чоловік розповів, що причиною розпаду стосунків стала дизайнерська кар'єра дружини. На її тлі виникало безліч конфліктів.
  • Однак зараз пара залишається друзями. Андре Тан тільки вдячний Аліні за доньку та постійну підтримку.
  • Харечко також прокоментувала розрив. Вона погодилась, що подружжя починало та закінчило дружбою. Аліна Харечко запевнила, що їхня спільна донечка, якій дизайнер платить аліменти, може пишатися таким успішним батьком.