Незважаючи на "розлучення" учасників в проекті "Танці з зірками 2017", хореограф не покинув її у творчій діяльності і вирішив її підтримати у створенні відеокліпу на пісню "Бывший".

Читайте також: "Танці з зірками": за кого вболіватимуть екс-учасники Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у фіналі

"У нас буде справжній мюзикл, чудову постановку для якого зробив Олег Жежель. У кліпі буде не те що любовний трикутник, а навіть восьми- і дванадцятикутник. У жінки завжди є подружки, які обов'язково виступають проти відносин, і наша історія не виняток ... Ось ми і вирішили створити такий жіночий багатокутник, в якому подруги не дають чоловікові спілкуватися з його обраницею. Не знаю, чим закінчиться ця історія, чи буде happy and чи ні, але одне скажу точно – кінець буде несподіваний, як і вся творчість Полякової", – розповіла співачка.


Оля Полякова і Степан Місюрка в проекті "Танці з зірками 2017"

Для Місюрки пропозиція Полякової стало несподіванкою, але від випробувань, які йому довелося пройти на знімальному майданчику, він все ж не відмовився:

Насправді я не знав, що буде відбуватися. Просто одного разу Оля сказала: "Стьопа, ми знімаємо кліп і ти нам підходиш", і я погодився. Спочатку я не зовсім зрозумів сюжету, але коли довелося бігати за потягом в туфлях 45 розміру замість 46, я здогадався навіщо всі ці перешкоди в кадрі,
– пожартував екс-учасник "Танців з зірками" Місюрка.

Як відомо, прем'єра нового відео Полякової відбудеться в прямому ефірі фіналу "Танці з зірками" 29 жовтня, а вже сьогодні співачка дасть третій концерт на біс в столичному палаці "Україна".