Енергійні і запальні учасники, – Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, покинули проект, отримавши в сумі найменшу кількість балів від суддівської трійки і глядачів. Однак, за словами коміка Юрія, проект для нього став справжньою сім’єю, а щодо танців, то він планує продовжити заняття самостійно.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 9 випуск: які треті учасники доповнили номери півфіналістів

"На проекті я, в першу чергу, знайшов багато друзів. До речі, і моя маленька донька Ліза теж: вона стала справжньою подружкою Катерини Кухар. Катя навіть запросила Лізу до себе на виставу. У свою чергу, я планую і далі продовжувати займатися танцями. мені дуже подобається стиль хіп-хоп. Можливо, куплю собі круті кросівки і піду розривати танцпол", – відверто розповів Юрій Ткач.

Оскільки лінії для голосувань відкрили ще після оголошень результатів півфіналу, то Юрій Ткач зізнався, що теж з Ілоною має свою улюблену пару – "приму і ферзя".

Читайте також: "Танці з зірками 2017”: які пари пройшли у фінал проекту

Я вважаю, що всі пари, які дійшли до фіналу є найсильнішими. Але особисто ми з Ілоною будемо вболівати і відправляти смс за приму і ферзя "Танців з зірками", як я їх називаю, – Ахтема Сеітаблаєва і Олену Шоптенко,
– поділився Ткач.

Юрій Ткач також додав, що після того, як покинув проект, йому зразу зателефонувала екс-учасниця проекту Камалія.

"Ми безперервно спілкувалися протягом 30 хвилин, я навіть пропустив всі збори і слова підтримки", – підсумував актор.