У неділю 22 жовтня на телеканалі "1+1" відбувся півфінал легендарного оновленого проекту "Танці з зірками 2017", за результатами якого стало відомо, хто з зірок потрапив до фіналу. Півфінал проекту покинула пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 9 випуск: які треті учасники доповнили номери півфіналістів

Тому, за переможне місце в танцювальному шоу у фіналі змагатимуться такі пари: Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв, Надя Дорофєєва та Женя Кот і Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко. Танцювальні учасники проекту 22 жовтня повинні були виконати знову два заданих стилі танців, щоб отримати місце у фіналі наступного ефіру.

Пара Олени Шоптенко та Ахтема Сеітаблаєва відкрила півфінал дев’ятого прямого ефіру та станцювала яскравий свінг. У цьому номері, окрім самих зіркових учасників, взяли участь призери чемпіонатів України – Валерія і Діма.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – Свінг

Другий танець пара Олени та Ахтема доповнила екс-учасниця проекту "Танці з зірками 2017" Анна Паламарчук, яка цього сезону була партнеркою Олександра Скічка. Пристрасний пасадобль трьох учасників просто запалив танцювальний паркет.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – Пасадобль

Пара Наталі Могилевської та Ігоря Кузьменка у своєму першому танці виконала неймовірно ніжний вальс, де окрім них також була присутня пара неймовірних дітей-танцюристів, а сам номер відтворював історію фільму "Список Шиндлера".

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – Вальс

В другому танці номер Наталії та Ігоря доповнив ще один партнер – екс-учасник проекту "Танці з зірками 2017" Жук Дмитро, який декілька ефірів тому танцював з Камалією. Зіркові учасники втрьох виконали фрістайл.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – Фрістайл


Пара, яка майже всі прямі ефіри лідирувала та була просто улюбленим дуетом Катерини Кухар – Надя Дорофєєва та Женя Кот, – вийшла на паркет, виконавши зворушливий модерн. Танець зіркових учасників був присвячений стосункам батьків та дітей. А їхньою маленькою партнеркою стала учасниця проекту "Дєткі", – танцюристка Настя.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Модерн

Другий танець, від якого захопив подих в усіх глядачів та суддів – це неймовірний ф'южн Наді та Жені. Третім "зайвим" у цьому танці став також екс-учасник проекту "Танці з зірками 2017" Жук Дмитро.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Ф'южн