Величний Київ неодноразово входив у топи міст з найкрасивішими краєвидами в Європі. Тут безліч "незаяложених" локацій, які приваблюють як українських, так і закордонних кліпмейкерів. Перед нашою столицею не встояв навіть володар Греммі Ед Ширан!

Цікаво Українка Таня Муіньо отримала нагороду MTV EMA 2021 разом з Едом Шираном та Måneskin

У своєму інстаграмі з майже 36-мільйонною аудиторією співак розхвалив Україну на весь світ. Після трьох нічних зйомок він зрозумів, що Київ – прекрасне місто в чудовій країні.

Дякуємо, що прийняв нас, Києве. Три нічні зйомки у вашому прекрасному місті, Україна чудова,
– написав Ед Ширан.

Він опублікував перше фото зі зйомок майбутнього кліпу, деталі якого тримає в секреті. Як з'ясувалось, фільмування розгорнули біля корпусу механіко-математичного факультету КНУ, що біля Виставкового центру.

Ед Ширан на зйомках кліпу в Києві

Ед Ширан на зйомках кліпу в Києві / Фото з інстаграму співака

Які світові артисти знімали кліпи в Києві

  • Розкішний кліп Дуа Ліпи на пісню We're Good знімали в Україні, щоправда, в Київ вона не приїжджала.
  • У жовтні 2018 року в нашу столицю прилітала сама Майлі Сайрус! На Дарницькому мосту вона влаштувала перегони з автівками поліціянтів, які можна побачити в кліпі на пісню Nothing Breaks Like a Heart.
  • У грудні 2018 року, незадовго після перемоги на Євробаченні, до Києва прилітала Нетта Барзілай. У столиці зняли її кліп на пісню Bassa Sababa.
  • Британський гурт Coldplay знімав у Києві кліп на трек Trouble In Town. У відео засвітились станція метро "Олімпійська", Будинок одягу на Львівській площі, торговий центр "Україна" і Premier Hotel Lybid.