Трек Дуа Ліпи We're Good ввійшов у розширену версію нового альбому артистки Future Nostalgia. Над кліпом на пісню працював знаменитий режисерський дует Vania & Muggia – Ваня Хейман та Gal Muggia, які прославилися роботами з голлівудськими зірками. Частину відео зняли в Україні.

Цікаво Українка Таня Муіньо зняла кліп для американської реперки Cardi B: ефектне відео

Режисери співпрацювали з українською продакшн-компанією shelter.film. Виконавчий продюсер Альберт Зурашвілі розповів, як тривали зйомки в Києві.

Dua Lipa – We're Good: дивіться відео онлайн

Як відбувались зйомки кліпу Дуа Ліпи в Києві

Продюсер наголосив, що робота над відео відбувалась паралельно на двох павільйонах і тривала довгих два дні. Вони облаштували декорацію ресторану з кухнею у повний розмір та три різних басейни, а всі кадри, які могли нашкодити живим істотам, знімали з силіконовими копіями.

"Глобально знімати взимку по пояс у крижаній воді, якої так багато, що нагріти її просто фізично зайняло б неможливий час для проєкту", – додав продюсер.

Альберт Зурашвілі додав, що сама Дуа Ліпа в Україну не приїжджала та знімалась лише в США. Він не став розсекречувати деталі, пояснивши таке рішення причинами особистого характеру.

Усі плани, в яких присутня артистка, були зняті в США на невеликій "вигородці" – частині декорації, яка покривала фон за нею. Приїхати в Україну, на жаль, вона не змогла з причин особистого характеру,
– наголосив продюсер.

Зйомки кліпу Дуа Ліпи We're Good в Києві / Фото shelter.film