На запитання журналіста, як він справився із горем, Траволта відповів, що було б краще, якби близькі люди не втручались у траур зі своїми емоціями. Адже від цього йому було лише гірше.

Читайте також Я ніколи цього не забуду, – Джон Траволта згадав, як танцював з принцесою Діаною в Білому домі

Я зрозумів, що оплакувати когось, перебуваючи в жалобі, – це щось особисте. Скорбота – індивідуальна, і лише така "подорож" може привести до зцілення. Це відрізняється від чужої "подорожі". Найважливіше, що ви можете зробити, щоб допомогти іншому, коли він оплакує траур, – це дозволити йому пережити це, а не ускладнювати його своїм,
– зізнався чоловік.

На його думку, якщо до людини, яка втратила рідного, хтось підходить на похороні, то до власного горя додається ще й горе сторонньої людини. Відтак, у вас не залишається місця для власної жалоби. Це наче два човни, які падають на дно. Тому Траволта додав, що вам може здаватись, що ви таким чином допомагаєте комусь, але насправді робите лише гірше.

"Замість того, щоб допомагати, ви можете втрутитися в траур іншого. Ви не уявляєте, скільки людей підійшло до мене (на похороні, – Showbiz 24), і тоді я відчув себе настільки просочений загальним сумом, що не знав, що робити. Перше, що вам слід зробити, коли ви переживаєте горе, – це відправитися в місце, де ви можете сумувати без будь-якого втручання. Якщо я помру завтра, останнє, що я хочу бачити, це те, що всі навколо потонуть", – додав Джон Траволта.

Що відомо про смерть дружини Траволти?

  • Дружина Джона Траволти померла всередині літа 2020 року через рак молочної залози. Жінка зверталась до працівників онкологічного центру при Техаському університеті Андерсона, які продовжили її життя на 2 роки.
  • У Джона Траволти у 2009 році також помер син Джетт, який хворів рідкісним захворюванням – синдромом Кавасакі, а також часто мав епілептичні напади. Через один з таких він впав та смертельно вдарився головою об ванну. Нещодавно йому мало б виповнитись 29 років.
  • У Траволти залишилась донька Елла та син Бенджамін.