Найстарший син Джона Траволти помер у 16-річному віці на початку 2009 року – 2 січня. Тоді через трагічну подію Джон Траволта відмовився їхати на премію "Золотий глобус". Втрату сина Траволта і його дружина Келлі Престон, яка також померла минулого року, перенесли дуже важко.

Цікаво Чи планує Дженніфер Еністон всиновлювати дитину: представник акторки виступив із заявою

Аби згадати постать Джетта Траволти в мережі, його батько Джон опублікував в мережі проникливе чорно-біле фото, на якому син щасливо усміхається в камеру, а зірковий татусь на нього мило споглядає. Вони відпочивали біля водойми.

"З днем народження, мій чудовий Джетт. Я люблю тебе", – підписав фото актор.

Коментар до фотографії у вигляді трьох сердець залишила його молодша донька – 21-річна Елла Траволта. Торік актор теж публікував в мережі спільне фото з сином у день його народження.

Що відомо про смерть Джетта?

  • Хлопець помер під час сімейної поїздки на Багами після того, як він вдарився головою об ванну в епілептичному припадку у їхньому будинку на острові Гранд-Багама.
  • Окрім аутизму, у Джетта було рідкісне захворювання – синдром Кавасакі, яке найчастіше вражає дітей і характеризується запаленням стінок артерій по всьому тілу.