Минулого тижня штат Техас постраждав від потужних зимових штормів та проблем з електропостачанням. Тому президент Джо Байден разом з дружиною відвідали місто Х’юстон. У межах робочої поїздки подружжя зустрілося з волонтерами, які допомагають в центрі розподілу продовольчої допомоги.

До теми Джилл Байден продемонструвала вишуканий образ у фіолетовому костюмі: фото

"Минулого тижня в Техасі ми з президентом побачили найкращих представників американського народу. Спостереження за тим, як усі збираються, щоб підтримати одне одного під час кризи, дало мені стільки надій", – наголосила перша леді США.

Повсякденний образ Джилл Байден

Для робочої поїздки Джилл Байден підібрала комфортний образ. Вона одягла темні обтислі штани, які поєднала з чорним топом, світлою смугастою кофтою на блискавці та яскраво-зеленому жакеті. Образ довершили високі замшеві чоботи на підборах та чорна захисна маска. У Техасі Джилл Байден з'явилась з фірмовою легкою укладкою та насиченим макіяжем з акцентом на очі.

Для перегляду фото гортайте вправо

Образи Джилл Байден:

  • для виходу в крамницю солодощів перша леді обрала пальто ніжно-рожевого кольору;
  • дружина президента США закликала носити захисні маски під час прогулянки з домашніми улюбленцями, записавши відео в стриманому костюмі;
  • церемонію прощання з офіцером поліції Брайаном Сікніком вона відвідала у вбранні total black – сукні та на шпильках.