Видання повідомило, що виконавиця Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зійшлись через кілька днів після того, як зірка розірвала стосунки з Алексом Родрігесом. Вже згодом актор почав приїздити до Лопес.

Цікаво "Бенніфер" назавжди: історія палкого кохання Дженіффер Лопес та Бена Аффлека

Чому Дженніфер Лопес не оголосила про стосунки

Через певний час виконавиця вирішила повідомити публіці про роман з Беном Аффлеком в інстаграмі. Однак знаменитість передумала через те, що її випередили ЗМІ та папараці, які оголосили про стосунки. Зараз пара зберігає мовчання, але вони майже зовсім не розлучаються.

"Поки що вони просто пливуть за течією і будують плани, щоб бачитися якомога частіше. Їм ще слід дещо обговорити, перш ніж вони оголосять про роман публічно. Цілком очевидно, що вони знову дуже сильно закохалися один в одного, але вони не хочуть знову опинитися під тиском і наврочити свої відносини", – пише видання.

Роман Дженніфер Лопес та Бена Аффлека: що про це відомо

  • Пара зустрічалась у 2002 році, а у 2003 збиралась одружитись. За кілька тижнів до весілля Дженніфер та Бен розійшлись.
  • Романтичні стосунки відновилися тоді, коли Дженніфер розійшлась зі своїм нареченим Алексом Родрігесом. Причиною розриву стала недовіра співачки до чоловіка.
  • Спочатку таке спілкування близьке оточення зірок називало дружбою, але чимало людей підозрюють, що між ними розгорівся новий роман.
  • Днями зіркову пару знову помітили на відпочинку, тепер вони проводять час в Маямі.