52-річна Дженніфер Еністон, яку Елен Дедженерес назвала своєю подругою, розчулилась неспроста. Перед появою знаменитості в залі ведуча оголосила, що вона була частиною проєкту "буквально з першого дня".

Читайте також Бен Аффлек захистив Дженніфер Лопес від нав'язливого фана: відео

Так, акторка, яка впродовж карантину відмовлялась від публічних виходів, з'явилась у студії під шалені овації глядачів. Від слів Елен Дедженерес і теплого прийому Еністон розплакалась. Вона міцно обійняла подругу та втерла очі серветкою, зайнявши місце гостя.

Якого біса? Цей момент не повинен бути таким емоційним. Мене не було в цій студії близько двох років, і я не жартую. Останній раз я була тут в ролі ведучої,
– емоційно заявила Дженніфер Еністон.

Чому "Шоу Еллен Дедженерес" закривається після 19 сезонів?

  • Минулого року працівники ток-шоу поскаржились на токсичне середовище та булінг на знімальному майданчику – знущання, расизм і сексуальні проступки.
  • Після розголосу в ЗМІ кінокомпанія Warner Bros. провела внутрішнє розслідування, звільнивши трьох провідних продюсерів.
  • На тлі скандалу ведуча "Шоу Елен Дедженерес" вибачилась перед експідлеглими, які потерпали від жахливого ставлення керівництва. Однак її публічне розкаяння обурило мережу, адже Елен вдала, що не причетна до булінгу.
  • У травні цього року Еллен Дедженерес оголосила, що закриває своє ток-шоу після 19 сезонів. Так, фінальний епізод вийде на екрани на початку 2022 року.