Співачка Джамала підтримує зв'язок зі знайомими та рідними в тимчасово окупованому Криму. Зірка зізналась, як вони почуваються і чи чекають на повернення до України

Читайте також Джамала вийшла на паркет "Танців з зірками" і підкорила польське журі: скільки балів поставили

Джамала про знайомих у Криму

Виконавиця розповіла, що її знайомим та рідним доволі важко, бо вони розуміють, що з росією їм точно не стало краще. Тож вони радіють "бавовні" та чекають на Україну.

"Знаю точно, що їм важко емоційно, вони пристосувалися, так, вони працюють. Там все знають, все підгруддя, навіть кров знає, що під росією нам ніколи не було в Криму добре. Історично, з часів тої самої Катерини. Всі знають точно, що їм з нами не по одній доріжці. Вони кажуть про те, що чекають, і навіть радіють, коли вибухає, і навіть жартують, що їм було сумно", – поділилась Джамала.

Вони знають, вони чекають. Як людині, як жінці, мені б хотілося уникнути втрат. Я не хочу, щоб гинули люди. Але я не знаю, як будуть далі відбуватися події. Але те, що наше повинно повернутися, – це я точно знаю,
– підкреслила зірка.

Як інші зірки спілкуються з родичами в Криму

  • Ілона Гвоздьова розповідала, що її мама підтримує контакт з ріднею. Однак вона вирішила не зачіпати тему війни та політики, бо на початку вторгнення родичі в Криму не вірили в те, що російські бомби летять цілеспрямовано на мирних українців.
  • Ведучий Слава Дьомін у Криму має колишнього тестя, який був дуже радий "приходу росії" на територію півострова. Син Дьоміна самостійно прийняв рішення взагалі не спілкуватися з проросійським дідусем.
  • Маша Єфросиніна, яка вважає Керч своїм рідним містом, з 24 лютого перестала спілкуватися з ріднею в Криму. Вона зізналась, що її близькі жодного разу не поцікавилися, чи в безпеці вона та її діти.