Після народження сина Селім-Гірая Джамала рідко відвідувала світські заходи. Зараз вона вміло поєднує материнство з кар'єрою успішної артистки й, схоже, кайфує від свого зовнішнього вигляду, адже радо з'являється на публіці.

До теми Надя Дорофєєва підкорила стильним образом у сорочці: ефектні кадри

Вечірній образ Джамали

До конкурсу краси співачка готувалася ретельно. Вечірню сукню кольору фуксії шили на замовлення. В обтислому вбранні зі спущеними рукавами й пікантним розрізом під грудьми Джамала виглядала неперевершено.

Яскраву сукню зірка довершила масивними чорними босоніжками на грубій платформі. З аксесуарів вона обрала улюблену підвіску з кулоном і великі золоті сережки у формі сердець. Макіяж з акцентом на очі та ніжно-рожевою помадою бездоганно підкреслив красу Джамали.

Краса – це не про правильні параметри. Краса – це про любов. Коли кохаєш і знаєш, що кохана, виглядаєш щасливішою і вродливішою. Дуже важливо, щоб в тебе вірили. Тоді твоя краса буде розквітати,
– переконана співачка.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Неможливо не помітити, що завдяки тренуванням і правильному харчуванню артистка стала дуже стрункою. Джамала працювала над собою довгих чотири місяці, оголосивши про боротьбу з накопиченою "десяточкою". Свідченням того, що їй вдалося досягти ідеальних форм є компліменти зіркових друзів:

  • Маша Єфросиніна: "Джа, яка робота над собою! Який феєричний результат! Браво";
  • Леся Нікітюк: "Ну так дуже красиво";
  • Світлана Тарабарова: "Вау".

Свій захват Джамалою висловили ще й дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренко, дизайнерка Катя Сільченко, які залишили в коментарях захоплені смайлики. Разом з зірками компліментами співачку засипали кілька десятків шанувальників.