Українська співачка Джамала зустрілась з першою леді Туреччини на релігійній вечері, яку організувала Еміне Ердоган. Там вона мала можливість розповісти дружині президента про злочини Росії.

До слова "Для чого до неї йти": Оля Полякова пояснила хейтерам, чому погодилася на інтерв'ю з Собчак

Джамала про зустріч з Еміне Ердоган

Виконавиця зізналась, що ця розмова могла бути некомфортною для першої леді, однак у неї не було виходу.

У цей момент, коли вона їсть, я повинна їй розповідати про те, що російські солдати гвалтують дітей, потім їх убивають, потім спалюють і ховають їхні тіла у підвалах. Я розумію, що це, можливо, не дуже ввічливо. Я розумію, що це може і недоречно, але я не маю іншого вибору. Я використовую кожен момент,
– сказала Джамала.

Зірка додала, що Україні досі потрібна допомога у всіх сферах. Тож Джамала сподівається на підтримку від світових лідерів.

"Два місяці політики вирішують і ніяк не вирішать, як би так розрулити це питання, щоб нікого не зачепити. Так не вийде. Підтримки недостатньо, це я вам точно скажу. Щобільше, ніхто не знає, скільки її потрібно", – поділилась співачка.


Джамала на зустрічі з першою леді / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Нагадаємо, згідно з Forbes, Джамала стала однією з лідерок збору коштів на підтримку українців та Збройних Сил України. Вона побувала у багатьох державах, де вже зібрала близько 90 мільйонів доларів.