Днями Джамала вперше за пів року війни приїхала в Україну й у студії ранкового шоу розповіла про свою майбутню участь у польських "Танцях з зірками". Як з'ясувалося, її команда майже три місяці узгоджувала з організаторами всі моменти – від одягу до настрою, з яким та виходитиме на паркет. Участь у переговорах брав і чоловік співачки Бекір.

Читайте також Джамала знялася у проморолику польських "Танців з зірками": ефектне відео

Як чоловік Джамали відреагував на її участь у польських "Танцях"

Бекір Сулейманов – менеджер і частина команди Джамали. Тож як її чоловік на запрошення поляків він відреагував дуже обережно, а як менеджер – підтримав.

Він сприймав це зовсім інакше, ніж українські "Танці". У нього немає підстав для ревнощів, тому що він знає, що я його дуже люблю. Я пишаюся всіма нашими чоловіками, тому що вони і є наше натхнення,
– підкреслила Джамала.

До теми Концертів уже недостатньо, – Джамала пояснила, чому погодилася на "Танці з зірками" в Польщі

Вона вкотре нагадала, що на польських "Танцях з зірками" з'явиться для того, аби зібрати гроші на лікування та реабілітацію постраждалих українців.

"Коли я брала участь у "Танцях з зірками" в Україні, то в мене була мотивація – змінитися, навчитися танцювати. Тут у мене зовсім інша мотивація, і вона дуже потужна – чи довше я танцюю, тим довше ми збираємо гроші", – висловилася Джа.