Блогерка Катерина Реп'яхова повідомила, що здійснила свою мрію – зробила довгоочікувану ринопластику. Раніше проти пластичних операцій дружини виступав Віктор Павлік.

До теми Народилася в сорочці, – донька Олі Полякової потрапила в лікарню

Як на операцію відреагував Віктор Павлік

Катерина розповіла, що музикант однаково був проти операції й навіть казав, що не приїде в лікарню. Але таки відвідав кохану після операції й показався на відео.

Шок-контент. У мене нема слів. Підписники, якби не ви, я б цього не пережив. Ви подивіться, це як у кіно – Франкенштейн,
– жартома сказав артист.

Віктор Павлік відреагував на операцію дружини:

Блогерка також поділилась, як почувалась після ринопластики та ліпофілінгу. Вона зізналась, що перші дві години після наркозу було досить важко. "Все боліло, вуха і ніс, були спазми. Найважче те, що ніс не дихає. Трохи болить живіт, бо в мене брали жир і вставляли у підборіддя".

Хто з зірок зробив пластичну операцію

  • Підприємиця Даша Кацуріна зізналась, що зробила мамопластику після народження доньки – приблизно 6 років тому. Змінами вона задоволена досі.
  • Раміна Есхакзай наважилась на пластичну операцію у вересні минулого року – вона робила септопластику. Але ця операція була не задля зміни форми носа, а щоб покращити дихання.
  • Про чергову пластичну операцію також зробила блогерка Саша Бо. Вона їздила в Італію, де наважилась на булхорн – це зміна форми верхньої губи.