Блогерка Катерина Репяхова на певний час зникла з соцмереж, тож шанувальники почали тривожитися. Дружина Віктора Павліка вже повідомила, що зробила паузу через хворобу сина.

Дивіться також Дружина Віктора Павліка похвалилась першими результатами схуднення: фото у білизні

Син Віктора Павліка захворів

Катерина Репяхова зізналась про важкі дні, які переживала через те, що син захворів. Все почалося з високої температури, а пізніше з'явилися інші симптоми.

Михась захворів. У четвер і п'ятницю була тільки температура (в садочок не ходили, гуляли тільки на вулиці). А субота та неділя – були найважчими (висока температура, діарея, блювота, запалення очок). Вчора, в понеділок, було нам трохи легше й от тільки сьогодні немає температури,
– поділилась блогерка.


Син Павліка підхопив вірус / Фото з інстаграм-сторіз


Син Павліка підхопив вірус / Фото з інстаграм-сторіз

"Здавали кров з пальчика, щоб розуміти, вірус у нас, чи бактерія. Температурив 5 днів", – додала Катерина. Виявилося, що Михайлик підхопив аденовірус – це віруси, що спричиняють гострі респіраторні захворювання.


Син Павліка підхопив вірус / Фото з інстаграм-сторіз


Син Павліка підхопив вірус / Фото з інстаграм-сторіз

Нагадаємо, 2-річному Михасику діагностували затримку мовлення, а саме – специфічний розлад мовної артикуляції. Віктор Павлік пояснював, що син чує і розуміє їх з Катею, але не реагує й у своєму віці поки не розмовляє. Його чекає період корекції.

Катерина Репяхова з сином відвідала одну зі столичних клінік, де пережила неприємний досвід. У хлопчика марно намагалися взяти кров з вени без катетера, призначили безліч дорогих аналізів та залякали дивними припущеннями, хоч у виписці написано лиш "затримка психомовленнєвого розвитку". Зіркова дружина припустила, що так лікарі хочуть заробити на пацієнтах. Вона продовжить працювати над здоров'ям сина, але більш поступово.