З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сергій Притула майже не показує життя поза благодійним фондом і свою сім'ю. Його дружина Катерина теж робить це вкрай рідко. У день народження Стефанії вона показала, як дівчинка підросла за рік.

Читайте також Донька Олі Полякової пожартувала про заручини з бойфрендом: провокативне фото

Як підросла наймолодша донька Сергія Притули

Востаннє наймолодшу доньку Сергія Притули на фото бачили рівно рік тому – 26 травня 2022-го, коли він вирвався з Києва на захід України, щоб відсвяткувати її перший день народження. Чи приїхав тато на другі іменини Стефанії, невідомо, але з цієї нагоди її прибрали у святкову сукню з тигровим принтом.

Її величність "сталь під шовком" Стефанія Сергіївна урочисто святкують 2 річницю. Море ніжності, океан любові та безкрайнє випромінювання позитиву! Любимо безмежно, наша зірочка,
– привітала дружина Притули Катерина.

З днем народження Стефанію привітала навіть зіркова колега батька Леся Нікітюк. Ведуча написала в коментарях: "Яка красуня". Тоді як хтось з підписників Катерини зауважив, що донька – "таткова копія".

Наймолодша донька Сергія Притули / Фото з інстаграму Катерини

Наймолодша донька Сергія Притули / Фото з інстаграму Катерини

Наймолодша донька Сергія Притули / Фото з інстаграму Катерини

  • Нагадаємо, в інтерв'ю подрузі Маші Єфросиніній Сергій Притула розповів, що його діти важко переживають розлуку. Якийсь час середня Соломія, якій 5 років, постійно плакала перед сном, бо так хотіла до тата. Для них з дружиною це був серйозний виклик.
  • У той час, як Стефанія нічого не розуміла, то старший син Дмитро був чи не єдиним, хто знав про небезпечні поїздки батька на схід і південь. Йому не доводилося нічого пояснювати.