​Катерина полетіла в Ізраїль на день народження до дітей рідної сестри. Дівчина хотіла привітати племінників особисто, а після цього поїде з сином і мамою на море в Єгипет.

Вас може зацікавити Дружину Віктора Павліка тричі оштрафували в Києві

Дружина Павліка про Пугачову в Ізраїлі

Підписники запитали в Катерини, чи бачила вона в Ізраїлі Аллу Пугачову. Блогерка розповіла, що сестра бачила російську співачку на концерті Земфіри в Тель-Авіві. Як виявилося, Реп'яхова навіть живе по сусідству з артисткою.

Алла Борисівна майже сусідка і сестра бачила її на концерті у Земфіри,
– написала Катерина в сторіс.


Реп'яхова про Пугачову в Ізраїлі / Скриншот інстаграм-сторіс блогерки

Раніше в інстаграмі Катерина розповідала 158-тисячній аудиторії підписників про зустріч з Пугачовою та Галкіним. Це сталося навесні. У невеликому продуктовому магазині біля будинку її сестри Максим Галкін скуплявся. А згодом вона побачила його з дружиною на власні очі. Зіркова пара саме гуляла вулицею. За словами Катерини, вона була дуже рада такій зустрічі.

Нагадаємо, нещодавно Алла Пугачова разом з дітьми виїхала з Росії. Це сталося після оголошення Путіним мобілізації. Тоді росіяни масово покидали країну-терористку. Артистка також вирішила зробити це. Ймовірно, вона продає розкішний маєток і тепер житиме в Ізраїлі.