Українська журналістка Олександра Кучеренко дала нове інтерв'ю Каті Осадчій. Дружина відомого мандрівника та ведучого Дмитра Комарова часто залишається наодинці через численні відрядження чоловіка. Однак вона не гає час дарма й також подорожує.

Цікаво Ірина Білик позувала без макіяжу в Єгипті: фани не впізнали її на фото

Олександра Кучеренко про подорож на Закарпаття

Свято 8 Березня Олександра Кучеренко також провела без Дмитра Комарова. Але вона однаково влаштувала коротку відпустку та вирушила на відпочинок на Закарпаття разом із батьками.

Закарпаття – це просто неймовірна земля. Я вперше туди потрапила і була в Ужгороді і в Мукачево. Це було 8 березня і особливо сподобалися ці крокуси – перше, що народжується в природі, коли ще лежить сніг,
– поділилась Олександра Кучеренко.

Дружина телезірки зізналась, що під час відпустки вперше скупалась у гірській річці. "Там є така можливість, є гарячі чани, є річка і можна омолоджуватися. Кажу чоловікові, що я ще молодшою стала", – розповіла Кучеренко. Зазначимо, що журналістка не бачилась із Дмитром Комаровим вже більше 1,5 місяця.

Інтерв'ю з Олександрою Кучеренко: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, після останнього відрядження Дмитра Комарова, подружжя телеведучого та журналістки вирушило на Мальдіви на початку січня. А через кілька днів пара повернулась в Україну. Однак Дмитро має доволі напружений робочий графік, тож він швидко набрався сил та вирушив далі у мандри.