50-річна Ірина Білик звикла з'являтися на публіці з розкішним насиченим макіяжем та в стильних образах, які підкреслюють переваги її фігури. Однак на відпочинку зірка не наносить грим та обирає зручний одяг. Судячи з реакції мережі, повсякденний вигляд співачки відверто шокував користувачів.

Цікаво Одягнув різні шкарпетки: Сергій Притула привітав з Днем людей із синдромом Дауна

Фото Ірини Білик без макіяжу

Поряд з шеф-кухарем і суддею "Мастер Шефа" Ектором Хіменесом-Браво Ірина Білик позувала в яскравому одязі – широкій жовтій сукні з принтом, з різнобарвною хустинкою на голові, під яку сховала волосся, та блакитною шаллю. Обличчя без макіяжу співачка приховала за круглими сонцезахисними окулярами.


Ірина Білик без макіяжу з Ектором / Фото Instagram / @hectorjimenezbravo

Реакція мережі на фото Ірини Білик без макіяжу

На допис Ектора Хіменеса-Браво відреагували десятки шанувальниць. Більшість з них не впізнали народну артистку України, яка позувала поряд з ним. Фанів дуже здивував зовнішній вигляд Ірини Білик без косметики. Вони наголосили, що з гримом співачка виглядає куди молодшою.

  • Так, на цьому фото вже видно, що Іра передпенсійного віку;
  • Я думаю, що це за дама бальзаківського віку поруч;
  • Чесно, взагалі не впізнала, подумала, що мама.

Лише одна з підписниць Ектора, які прокоментували допис, зауважила, що Ірині Білик вже 50 років, тому вона добре збереглася, як для свого віку. "Дівчата звикли все бачити з-під фільтрів і фотошопу, але Білик – 50 років! Як вона повинна виглядати? Нормально вона виглядає для свого віку", – йдеться в коментарі.

Додамо, в особистому профілі в інстаграмі артистка публікує дещо інші фото. Для одного з кадрів на пірсі вона одягла куртку бірюзового кольору, довге спортивне худі, вкорочені штани, епатажні кросівки та бейсболку.


Ірина Білик в Єгипті / Фото Instagram / @bilyk_iryna