Дмитро Комаров – відомий український телеведучий. Дуже багато часу він приділяє роботі, тож може надовго відправитися в експедицію і тому не бачитися з родиною. Після останньої мандрівки, як тривала близько 3 місяців, Дмитро повернувся додому та опублікував сімейне фото на своїй інстаграм-сторінці.

Читайте також З донькою та чоловіком: Ольга Сумська поділилась ніжними кадрами з відпочинку в Карпатах

Дмитро Комаров повернувся додому

Після 3 місяців насичених робочих днів та довгої розлуки з коханою Дмитро Комаров вирушив з дружиною Олександрою Кучеренко на Мальдіви. Вже згодом телеведучий повернувся додому, до України.

Насамперед Дмитро Комаров зустрівся з сестрою Ангеліною, яка вперше стала мамою на початку жовтня, та братом Миколою. Разом найрідніші відсвяткували Новий рік. Вони обійнялися та усміхалися на камеру.

Життя в режимі швидкого перемотування. Тиждень тому – зйомки в мегаекстремальних умовах, вчора – відпустка і скати в океані, сьогодні – вдома. Скоро знову на зйомки,
– поділився Дмитро Комаров.


Дмитро Комаров із сім'єю / Instagram / @komarovmir

Телеведучий зазначив, що вже скоро вирішить, у який день вирушить в наступну експедицію. Він додав, що за всі роки роботи він вже вибудував собі графік поєднання мандрівок та життя вдома. Однак 2020 рік частково його зруйнував.

"Тепер треба все заново наздоганяти, вибудовувати знову. Зате не нудно. Життя непередбачуване і прекрасне. Всіх з прийдешніми святами. І нехай жодні карантини вас не зупинять. Головне, щоб рідні були поряд!" – підсумував Дмитро Комаров.