Наразі зіркова матуся трьох і телеведуча перебуває за кордоном з дітьми. Там жінка ходить на мітинги за Україну та інформаційно підтримує у соцмережах. Проте кадри з київського регіону, зокрема з Бучі, днем раніше знесилили жінку.

Варто згадати "Іди на**й": донька Єгорової публічно послала маму-рашистку вслід за російським кораблем

На тлі емоцій вона вирішила зателефонувати своїй мамі – скандальній Сніжані Єгоровій, яка відома "любов'ю" до Росії та Путіна. Стася сподівалась, що хоча б така трагедія в центрі України зможе напоумити жінку на правду. Але марно.

Після всього, що трапилося, що ми сьогодні побачили... Прочитала, що написала самі знаєте хто. Розблокувала і зателефонувала. Висновок... Це більше не людина, нічого людського в неї більше немає. Мені здавалося, що в усьому є межа...
– написала Стася Ровінська.

Невідомо, про який текст Єгорової йдеться, тому що усі соцмережі телеведучої – заблоковані, а телеграм-канал – зламаний.


Стася Ровінська про маму Сніжану Єгорову / Фото з інстаграм-сторіс ведучої

Стася Ровінська попросила забути про її маму, адже це найбільше чого вона боїться – забуття.

"Не шукайте, просто забудьте. Для неї це єдине, чого вона боїться – що її забудуть і не будуть про неї говорити і неважливо що. Тому забудьте, як її звуть. Не пишіть про неї, не звертайте уваги, ніякої. Тільки так їй можна зробити боляче", – додала Стася і сказала не шукати її ютуб та соцмережі, аби не додавати мамі ще більшої уваги.

Конфлікт Єгорової і доньки

  • Зазначимо, що це вже не вперше, коли конфлікт доньки і матері бачать українці.
  • Після того, як Сніжана Єгорова підтримала Володимира Путіна і його дії стосовно України, донька поспішила заявити, що не поділяє думки матері.
  • Вони вже не спілкуються понад рік і донька заблокована у соцмережах її матері. Стася закликала своїх підписників блокувати ютуб-канал Єгорової, на який підписано понад 20 тисяч людей і недоступний в Україні.