Окупанти хотіли загарбати наші землі, а натомість їх женуть з кожного куточка України. Вони думали, що їх зустрічатимуть з квітами, а українці взяли зброю в руки, щоб чинити опір. Навіть наймолодше покоління наголошує, що Україна є і буде незалежною. Зараз школярі знову йдуть до школи, щоб отримувати нові знання, розвиватися, будувати сучасну Україну. Поки росіяни обирають шлях деградації, ми обираємо шлях до щасливого майбутнього у вільній, інноваційній країні.

Читайте також Коли діти вчаться, наша країна перемагає, – Олена Зеленська привітала зі святом 1 вересня

Відомі люди України звернулися до школярів, які повертаються до навчання. Цього року все не так, як було раніше. Багато українських дітей змушені навчатися під обстрілами, в окупації, далеко від дому. Але вони не здаються й радо розпочинають цей навчальний рік, вкотре показуючи світові, що Україна незламна. Також знаменитості звертаються до батьків, діти яких навчатимуться за кордоном. Як зірки вітають школярів та звертаються до світу – дивіться у добірці 24 каналу.

Григорій та Христина Решетники

"Брати Решетники – школярі. Хлопці вже не могли дочекатися цього дня. Скучили за спілкуванням і навчанням. Сподіваюсь, так буде завжди. Вітаю всіх діток і батьків з початком нового навчального року. В ці непрості для країни часи ми маємо робити усе можливе, аби діти здобували освіту та розвивалися. Це дуже важливо. Бо маленькі українці та україночки – найталановитіші діти у світі. Миру нам, перемоги та світлого майбутнього нашій малечі. Нехай кожного й кожну береже ангел охоронець".

Julik

"На порозі двері у доросле, самостійне життя. Ми й не встигли помітити, як ти став дорослим. Школа – це та друга сім'я, яка навчить найголовнішого – стояти за себе. Нехай твої, Денисе, шкільні роки будуть найщасливішими, а ми з мамою у цьому тобі допоможемо".

Катя Осадча

"Сьогодні хочу, щоб мене почули батьки в різних куточках світу. Ваші діти або вже пішли до школи наприкінці серпня, або йдуть найближчим тижнем. Ви просто уявіть на секунду, що ви збираєте свою дитину до школи і кладете не сендвіч на обід, а їжі на три дні, адже бомбосховище, де може привалити дітей можуть розбирати саме стільки часу. А ще ліхтарик, ліки, змінний одяг, павербанк і скрізь вкладаєте записки з контактами батьків. Ні, це не збір в табір на тиждень, це збір в звичайну українську школу у вересні 2022 року. Щодня, коли будете збирати своїх дітей до школи, згадайте про українську маму, яка зараз складає своїй дитині теплий одяг і не знає, де саме відбуватимуться уроки: в класі чи бомбосховищі. І найстрашніше – не знає як пройде цей день і якщо будуть прильоти… Просто на мить уявіть жах кожної української мами. Не забувайте про нас, не забувайте про війну".

Коля Серга

Артист звернувся до українських школярів з передової: "Юний воїне, хай сьогодні ти йдеш до школи з гордістю за те, якої країни ти є майбутнім! Хай тебе надихає можливість вчитися і облагороджувати себе знанням. Бо розумному воля – до щастя стежка, а дурному – отрута тяжка".

Христина Соловій

"Хто влазить у свою шкільну форму – тому треба ще багато навчитися! З 1 вересня нас усіх!"

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Юлія Саніна

"Вітаємо всіх учнів та батьків з Днем знань! З початком цього навчального року пов'язано багато переживань. Знаю, на собі відчула. Стільки чужих думок, стільки різних варіантів. Тож, який би вибір ви не зробили, нехай він буде найкращим для вашої дитини! Ми з Даніком бажаємо всім дітям безпечного навчання, нехай попри все воно буде радісним!"

Оля Цибульська

"Бажаю нам всім мирного неба та гарного навчального року! А Нестор – другокласник і готовий приймати вітання!"

Аніта Луценко

Донька тренерки пішла до школи у Великій Британії. Звідти Аніта опублікувала спільне фото, яке лаконічно підписала: "З 1 вересня".

Ілона Гвоздьова

Хореографиня не наважилася відпустити доньку до школи. Тепер вона самостійно налагоджуватиме навчання донечки вдома: "Я так і не наважилася відпустити доньку до школи. Поки не розумію, як саме ми налагодимо шкільне навчання, але так точно не зможу! Шановні батьки, благаю вас бути уважними. Тим більше, чиї діти все-таки пішли в школу, будь ласка, дотримуйтеся всіх необхідних заходів правил безпеки ваших дітей! Бережіть їх і себе!"

Alina Pash

"Друзі, з 1 вересня! Для мене 1 вересня цього року – день попри все. Символ того, що навіть в найстрашніші часи ми маємо надію. Маємо світло. І тисячі променів цього світла сьогодні пішли до школи".

MamaRika

"Я лише мрію, щоб всі діти могли жити щасливо, могли вчитися, ходити в школу, бачитися із друзями, мати повноцінне життя без війни! Впевнена, у свій перший клас Давідік піде в сильній та мирній Україні!"