Кадром з коханою Лілі-Роуз Депп поділилася у своїх Instagram-stories. Зазначимо, що Даніель, яка більш відома під сценічним псевдонімом 070 Shake, старше Лілі-Роуз на 2 роки.

До теми Іраклі Макацарія з "Холостяка" вперше стане батьком: його 21-річна дружина вагітна – перші фото

Про свої стосунки пара оголосила, опублікувавши в соцмережі однакові знімки. На фото дівчата пристрасно цілуються. "4 місяці з моїм крашем", – підписала фото акторка.


Донька Депа підтвердила стосунки з Даніель / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Новина про роман Депп із дівчиною не стала великим шоком. Адже чутки про те, що між дівчатами є романтичні почуття, зародилися ще в січні цього року, проте Лілі-Роуз їх не підтверджувала і не спростовувала.


Лілі-Роуз Деп з Даніель Бальбуен / Фото з соцмереж

Додамо, що дочка Джонні Деппа здійснила камінг-аут, коли їй було 16 років. Тоді вона заявила про свою бісексуальність – романтичний і сексуальний потяг по відношенню і до чоловіків, і до жінок.

Нагадаємо, що у 2021 році Лілі-Роуз Деп закрутила роман з актором Остіном Батлером. Папараці заскочили їх за поцілунками на побаченні в Лондоні. Як довго тривали їхні стосунки – невідомо.

Крім того, донька Депа зустрічалася і з актором Тімоті Шаламе. Вони познайомились на знімальному майданчику серіалу "Король" влітку 2018 року, а у квітні 2020 року – розірвали стосунки, актор заявив, що самотній.