Побачення Лілі-Роуз Депп та Остіна Батлера почалося з вечері в розкішному ресторані, куди вони приїхали з другом та особистим водієм. Після двогодинної трапези закохані попрощались з товаришем і вирушили на прогулянку біля річки.

До теми Максим Михайлюк з "Холостяка" здійснив публічний вихід з дружиною: фото

На вулицях вечірнього Лондона актори не приховували своїх почуттів – пристрасно цілувались та обіймались просто під світлом ліхтарів.

На побачення з зіркою телесеріалу "Їх переплутали в пологовому будинку" донька Джонні Деппа підібрала комфортний повсякденний образ – темні джинси прямого крою, чорну куртку, туфлі на невисоких підборах і стильний білий клатч. Остін Батлер також одягнувся в стилі стрітстайл. На ньому світло-блакитні джинси та бомбер кольору хакі.

Особисте життя Лілі-Роуз Депп та Остіна Батлера

  • Останнім, з ким зустрічалась акторка та фотомодель, був Тімоті Шаламе. Вони познайомились на знімальному майданчику серіалу "Король" влітку 2018 року, а у квітні 2020 року – розірвали стосунки, актор заявив, що самотній.
  • Ходили чутки, що Лілі-Роуз Депп і Тімоті Шаламе відновили роман на початку цього року, адже їх бачили разом у Нью-Йорку.
  • Тоді як Остін Батлер зустрічався з Ванессою Хадженс. Вони були разом довгих 8 років. Вони не поспішали одружуватися й планували дітей ближче до 30. Однак у грудні 2019 року з'явилася інформація про їхній розрив, а за кілька місяців акторка повідомила про розставання близьким.