Між Володимиром Дантесом і Надею Дорофєєвою, як між двома творчими особистостями, існує музична ревність. Її відчуває переважно чоловік, який повернувся на сцену після паузи в п'ять років. Його зачіпає, коли кохана допомагає іншим виконавцям.

До теми Слідом за дружиною: Володимир Дантес дав перший сольний концерт – фото, відео

Це було пов'язано не з тим, що в неї кльова пісня, а з тим, що вона комусь допомагає, а мені – ні. Коли вона каже мені правильні речі, я їх одразу заперечую, бо я самець, і лише моє слово щось означає, а потім роблю так, як сказала Надя,
– розповів Дантес.

Він додав, що все одно просить паради в дружини, адже довіряє їй як артистці. Це очевидно, адже Надя Дорофєєва виступила авторкою треку з першого сольного альбому чоловіка. Разом з тим співак запевнив, що по-доброму заздрить успіху колег і підтримує кожен їхній злет.

"Я пишаюся артистами нашої країни, які роблять класну музику. І я по-хорошому заздрю, що в них вийшло. У мене немає поганого забарвлення до слова "заздрість". Тому я заздрю, і це моя сходинка, яку я долаю", – поділився Володимир Дантес.

Чому Володимир Дантес повернувся в шоу-бізнес

Після розпаду гурту "ДіО.фільми" Дантес зник з українського шоу-бізу на п'ять років. Після тривалої паузи він таки повернувся, бо вважає, що кожні п'ять років, а то й частіше, варто наважуватись на кардинальні зміни.

"П'ять років я був у складі гурту. Це були класні п'ять років. Потім я був радіоведучим, і це перетекло в тревел-ведучого, у ролі якого я був три роки. Я знову захотів щось змінити. Змінив, щоб знову поспівати, бо в мене гарно виходить", – заявив чоловік Дорофєєвої.

Повне інтерв'ю Володимира Дантеса: дивіться відео онлайн