32-річний Володимир Дантес презентував дебютний альбом на закритій вечірці в Києві. Публіка почує платівку вже 25 червня. Підтримати артиста прийшли дружина Надя Дорофєєва, Катя Осадча, Jerry Heil, підопічна Монатіка Lida Lee, Ігор Ласточкін, Олексій Дурнєв, Слава Дьомін та інші знаменитості.

До теми Надя Дорофєєва провела вихідний з Дантесом: гаряче фото подружжя

Вперше вийшов на сцену зі своїм концертом. Таке відчуття, що я там був завжди. Це все завдяки людям, які були на презентації дебютного альбому. Це мої друзі, моя мама і моя неймовірна Надя Дорофєєва,
– зізнався Володимир Дантес.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Найпалкішою фанаткою Дантеса є і завжди буде його красуня-дружина Надя Дорофєєва. На особистій сторінці в інстаграмі вона привітала коханого з першим сольним концертом і презентацією дебютного альбому. Зворушливий допис артистка доповнила відео з фрагментом пісні, яку написала для чоловіка.

"Я така щаслива, що ти нарешті зробив це. Я завжди знала, що ти шалено крутий. Хочу, щоб світ швидше тебе почув! Хочу, щоб всі закохалися у твій голос і пісні, так само як і я", – висловилась Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, 5 червня Надя Дорофєєва також дала перший сольний концерт, на якому показала гарячі образи. Підтримати її прийшли друзі з шоу-бізу, зокрема Монатік і ексколега по гурту "Время и Стекло" Позитив, які заспівали з нею на одній сцені.