Подружжя відомого українського актора Дмитра Ступки та білоруської моделі Поліни Логунової дали нове інтерв'ю. Пара розповіла про участь у фільмі "Нереальний КОПець" та скандальну заяву про розлучення.

До теми Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес спростували чутки про розрив: зірки все ще разом

Дмитро Ступка про роль у фільмі

Подружжя розповіло про враження від зйомок у фільмі "Нереальний КОПець". Поліна Логунова там зіграла поліцейську. За словами Дмитра, його дружина мала вдалу роль, адже зіграла саму себе.

Поліна мала досить органічний вигляд. Вона грала жорстку поліцейську і їй в принципі і грати нічого не треба було. Вона була сама собою,
– поділився Ступка.

Натомість модель прокоментувала, що чоловік їй дуже допомагав у фільмі. Він іноді коректував її вимову, адже зірка недосконало знає українську мову. Поліна зізналась, що вже скоро вона почне розмовляти українською, а поки що – соромиться.

Дмитро Ступка прокоментував інтерв'ю дружини

Стосунки подружжя часто були хиткими й на межі розриву. Нещодавно Поліна Логунова дала інтерв'ю, де розповіла про те, що розвивається і заробляє набагато більше, ніж її чоловік, та натякнула на розлучення. Натомість Дмитро Ступка після інтерв'ю зазначив, що його кохана – емоційна, тому розриву шлюбу не буде.

Однак цього разу актор зізнався, що такими гострими заявами вони просто хотіли додати перчинки й розігріти інтерес публіки до прем'єри фільму.

Все було тихо. Була пандемія. І захотілося якогось перчика додати. Треба було якось розігріти інтерес. І хайпонули. Поліна дуже любить хайпити,
– поділився Дмитро.

Поліна Логунова також прокоментувала свої заяви про малий заробіток чоловіка. "Діма мені сказав так: "Винен не я. Винна держава. Нам не дають працювати. Все закрите, фільми не знімають, тому в мене мало грошей".

Інтерв'ю Дмитра Ступки та Поліни Логунової: дивіться відео онлайн