До фіналу Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 увійшло п'ятеро учасників. Цього року українці вперше голосували за переможця в Дії.

Цікаво "Спи, котику милий": жінки воїнів ЗСУ запустили новий тренд в тіктоці під пісню Тарабарової

Фінал конкурсу проходив у форматі прямого ефіру. Ім'я переможця визначили за результатами голосування журі та глядачів 50 на 50.

Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Хто переміг на Дитячому Євробачення

У фіналі Нацвідбору перемогу здобула Анастасія Димид. Вона на Дитячому Євробаченні-2023 виконувала пісню "Квітка", за яку проголосувала найбільша кількість глядачів та суддів.

9-річна учасниця родом із села Гошів Долинської громади, що на Івано-Франківщині. Вокалом Анастасія займається з п'яти років.

Дівчинка брала участь у багатьох конкурсах. Анастасія Димид зізнається – найбільше пишається нагородою пісенного фестивалю "United Kids" (в Іспанії).

Дивитись відео виступу онлайн

Що відомо про Дитяче Євробачення

Це щорічний конкурс, в якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської Мовної Спілки. У конкурсі можуть брати участь діти віком від 10 до 15 років.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).