Поки Україна готується до фіналу Національного відбору на доросле Євробачення, у Вірменії обрали переможця дитячої версії конкурсу. Кришталевий кубок дістався Lissandro з Франції, передає 24 канал. Юний виконавець набрав 203 бали й обійшов представницю України Злату Дзюньку. Потужна пісня "Незламна" принесла нам 9 місце.

Читайте також Дитяче Євробачення-2022: яке місце посіла Україна – відео виступу Злати Дзюньки

Хто переміг на Дитячому Євробаченні-2022

Переможцем Дитячого Євробачення-2022 є 13-річний юнак Lissandro з піснею Oh Maman!. Співак зачарував глядачів харизмою та драйвовим і танцювальним виступом.

Lissandro посів перше місце в турнірній таблиці з 203 балами. Друге місце отримала представниця Вірменії зі 180 балами.

Дитяче Євробачення-2022: дивіться онлайн – виступ переможця

Lissandro – 13-річний співак, який народився в невеликому містечку у Франції. Він є професійним актором дубляжу мультфільмів та величезним фанатом музики. Його кумирами є зірки від Елвіса Преслі до Бруно Марса. Дитяче Євробачення хлопець назвав "пригодою всього життя". Поза основною діяльністю, Ліссандро любить доглядати за своїм кроликом та мопсом.

  • Нагадаємо, Дитяче Євробачення-2022 пройшло під гаслом Spin The Magiс – "Закрути магію". Це тому, що цьогоріч пісенний конкурс робить свій 20 оберт навколо сонця, а його символом обрали дзиґу
  • Ведучими шоу були Івета Мукучян, Гарік Папоян і Каріна Ігнатян, які так чи інакше пов'язані з Євробаченням – виступали на конкурсі або писали пісні для нього.
  • Прямий ефір відгримів у Єревані, адже минулого року перемогу на Дитячому Євробаченні здобула Maléna з Вірменії з піснею Qami Qami. Цікаво, що на фіналі в Парижі вона заспівала рідною мовою.