Україна пишається тим, що зірка "Дуже поганих матусь" Міла Куніс родом з Буковини. Однак, як з'ясувалось, актриса не поспішала хизуватися своїм походженням у Голлівуді. У США вона представлялась росіянкою.

Не пропустіть Менше ніж за тиждень: Міла Куніс та Ештон Кутчер зібрали 20 мільйонів доларів для українців

Чому Міла Куніс казала американцям, що вона з Росії

"Коли я приїхала в Штати і казала людям, що я з України, першим запитанням було: "А де Україна?". І мені доводилося розповідати про Україну та показувати, де вона на карті. Я подумала, що це дуже виснажливо", – пригадала Міла Куніс.

Але коли я казала, що з Росії, люди відповідали: "О, ми знаємо цю країну". Тож я подумала: "Чудово, просто казатиму, що я з Росії",
– додала акторка.

Однак усе змінилося через цинічну та безглузду війну, яку Росія розв'язала в Україні. "Зненацька я відчула: "Боже мій, мені ніби шматок серця вирвали", – розповіла Міла Куніс.

Після 24 лютого 2022 року вона врешті-решт усвідомила себе українкою і навіть пояснила дітям від Ештона Кутчера, що ті наполовину американці, наполовину українці. Голлівудська зірка зізналась, що 7-річна Ваєт і 5-річний Димитрій прийняли це не одразу.

Міла Куніс про Росію та Україну: дивіться відео онлайн

Реакція Міли Куніс на війну Росії з Україною

  • Першим на війну в Україні відреагував чоловік Міли Куніс Ештон Кутчер. За день після російського вторгнення, 25 лютого, він написав, що на боці Батьківщини коханої.
  • Трохи згодом активізувалася і сама акторка. Менше ніж за тиждень вона зібрала 20 мільйонів доларів для українців, які постраждали через агресію Росії. До поставленої мети їй не вистачає 10 мільйонів.
  • Крім того, Міла Куніс, яка завжди називала себе американкою, пишається бути українкою як ніколи раніше. Вона навіть підтримала світовий тренд та одягла віртуальну синьо-жовту сукню у формі серця.