Жінка розповіла у своєму відеозверненні, що народилась у місті Чернівці в Україні, але все життя ідентифікувала себе як американка, тому що підростала там, отримала кар'єру та сім'ю. Проте зараз вона "як ніколи пишається бути українкою".

Читайте також Розі Гантінгтон-Вайтлі поспівчувала матерям України, які ночують у бомбосховищах з дітьми

Після роздумів вони вирішили розпочати збір коштів у фонді GoFundMe на потреби біженців та гуманітарну допомогу. Їхня ціль – зібрати 30 мільйонів доларів, з яких 3 мільйони вони жертвують самі.

"У той час як ми є свідками мужності українців, ми також є свідками неймовірного тягаря тих, хто вибрав безпеку. Через GoFundMe цей збір коштів вплине на зусилля з надання біженцям та гуманітарної допомоги. Фонд принесе користь Flexport.org та Airbn, двом організаціям, які активно працюють на місцях і надають негайну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Житло біженцям, що біжать з України. Бути з Україною означає підтримувати українці", – йдеться у повідомленні.

У перші дні наступу Росії на Україну подружжя, зокрема Ештон Кутчер, висловлювали свою підтримку у твітері, де чоловік писав, що він "за Україну". Тепер подружжя вирішило допомогти українцям фінансово.

Свої пожертви також нещодавно зробили Раян Рейнольдс та Блейк Лайвлі – вони теж організували збір коштів на потреби українців. А тим, хто надсилатимуть кошти, будуть подвоювати суму власними грошима.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!