Перша пара з українського "Холостяка", якій вдалось одружитись, повідомила про розлучення ще кілька місяців тому. Тепер Даша Квіткова та Нікіта Добринін розлучились офіційно.

До слова Христина Горняк чесно відповіла, чи підтримав її Остапчук після зізнання про хворобу

Даша Квіткова та Нікіта Добринін розлучилися

Блогерка Даша Квіткова повідомила про розлучення в інстаграм-сторіз. Вона відповіла шанувальникам, що зараз між нею та Нікітою – батьківські відносини.

Ми офіційно розлучилися. Чекаємо на документи. Відносини нейтральні та батьківські,
– повідомила інфлюенсерка.

Також Даша різко відреагувала на купу запитань про її нинішнє особисте життя. Вона запевнила шанувальників, що не хотіла б робити публічними свої нові стосунки, якби вони в неї були. "Я щаслива, ось це головне. Сама чи ні, то вже неважливо".


Квіткова про розлучення / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про шлюб Квіткової та Добриніна

  • Пара познайомилась на проєкті "Холостяк-9", де Нікіта Добринін був головним героєм. Даша перемогла у проєкті, стосунки пари продовжили розвиватися поза шоу.
  • 20 травня 2020 року Даша Квіткова та Нікіта Добринін зареєстрували шлюб у київському РАЦСі. Святкування весілля відбулося вже 12 серпня, його довелося перенести через пандемію коронавірусу. Церемонія вийшла гучною й пишною, з багатьма зірковими гостями.
  • У липні Даша й Нікіта стали батьками. У них народився первісток, син Лев. На початку вересня 2022 року Квіткова та Добринін повінчалися. Це сталося через 2 роки після одруження.