Співачка й ведуча Даша Астаф'єва відповіла, чи продовжує спілкування з російським артистом Семеном Слєпаковим та іншими "хорошими росіянами".

Дивіться також Даша Астаф'єва назвала суму, яка необхідна їй для життя: чи забезпечує артистку хлопець

Даша Астаф'єва про спілкування з росіянами

Артистка відповіла, що з Семеном спілкується дуже рідко. Останнє його повідомлення – це привітання з днем народження (4 серпня).

Я так розумію, що, судячи з того, як ми товаришуємо з російськими друзями, з якими я дружила, вони дуже бояться. Там вже страх і приниження досягли таких обертів, що ці люди вже готові, щоб об них ноги витирали й брудом поливали. Не хочеться цього робити. Ми, напевно, просто викреслюємо цих людей,
– поділилась Даша Астаф'єва.

"Вони іноді пишуть, я читаю і відповідаю. Але я не чекаю від них порятунку або втішення мене особисто. Ці люди нічого вже не зроблять і не змінять, змінимо тільки ми – українці. Мене багато людей цього року привітали з днем народження, організатори концертів тощо, я їм усім відповідаю "Слава Україні!", а вони пишуть – "Героям слава!"".

Інтерв'ю з Дашею Астаф'євою: дивіться відео онлайн

Натомість Даша заводить інші знайомства

  • Даша Астаф'єва часто знайомиться з українськими захисниками. У січні вона ділилась фото з захисником "Азовсталі" морпіхом Михайлом Діановим.
  • Нещодавно волонтерка познайомилась із воїном ЗСУ Олександром Будьком, який втратив дві ноги під час контрнаступу на Харківщині. Вона описала захисника як щиру та заряджену людину.