Зірка Playboy Дарія Астаф'єва стала третьою претенденткою на участь у наступному сезоні "Танців з зірками". Не секрет, що вона дуже любить танцювати, але її досі ще не було у танцювальному шоу. На прохання глядачів у соцмережах її запросили на проєкт, аби вона спробувала власні сили.

Цікаво "Танці з зірками 2021" 12 випуск: яким був грандіозний півфінал з Харлан, Логаєм і Войтенком

На підготування танцю їй та тимчасовому партнеру Антону Нестерко виділили всьо кілька днів. Даші довелось опановувати бальну хореографію з нуля, але вона дуже хотіла показати власні сили та розвінчати образ секс-діви. У 12 випуску ексучасниця гурту NikitA станцювала гарячий пасадобль під пісню Connie Francis – Malaguena. Для паркету зірка одягнула чорну сексуальну сукню з глибоким декольте та з розпіркою від стегна.

"Танці з зірками 2021" 12 випуск: дивіться онлайн – виступ Дарії Астаф'євої та Антона Нестерко

До слова "Круто на гроші розвели": глядачі обурюються через півфінал "Танців з зірками"

Реакція суддів та мережі

Номер вийшов дуже пристрасним, що відмітили судді. Чмерковський зазначив, що модель – "дуже правильний кандидат на шоу", а Кухар назвала її "вогняною жінкою, за яку вона буде голосувати". Загалом за номер Даші Астаф'євої проголосували 80% глядачів. Вони хочуть, аби зірка була в наступному сезоні шоу. Чи станеться це – дізнаємось за кілька місяців.

  • "Дашка… Це поки що єдина з можливих учасників, за якою із задоволенням би спостерігала";
  • "Даша – розкішна жінка й яскрава особистість, але сценарісти каналу знову все зведуть до однієї примітивної сюжетної лінії, як було з тією ж Заріцькою";
  • "Гарна пара і так підходять один одному. Браво";
  • "Даша – красуня, крутий танець, чекатимемо на Дашу наступного сезону!";
  • "Круто! Чекаємо на цю пару в наступному сезоні";
  • "Даша – це чиста енергія! І Боже мій, як цього не вистачає, особливо в пасодоблі, епоха вмираючих лебедів піде, якщо наступного сезону вона буде! Заряд неймовірний";
  • "Ось такий посадобль я люблю";
  • "Класна! Як для першого танцю – вогняно! Тільки за! Чекаю в наступному сезоні", – пишуть коментартори в ютубі.