Про роман Володимира Дантеса та Даші Кацуріної в мережі здогадувалися давно, а 4 вересня дівчина таки підтвердила, що в стосунках з колишнім Наді Дорофєєвої. Вона запостила з ним інстаграм-сторіс з Варшави й написала: "Кохаю тебе і вже сумую".

Читайте також Саша Бо вдруге вийшла заміж: перші фото наречених

Дантес зустрічається з Дашею Кацуріною

У своєму інстаграм-профілі зі 165-тисячною аудиторією Кацуріна опублікувала пост про розлучення, про який її нібито просили підписниці. Вона зізналася, що спочатку дозволила собі побути в розпачі, жаліла себе, а потім закохалася в Дантеса, який був поряд. Ці почуття нібито й витягли її зі стану жертви й надихнули йти далі.

Закохатися у свого друга. Вова був поруч у найскладніший момент, і мені дуже пощастило, дуже,
– написала Даша Кацуріна.

Цікаво Володимир Дантес відвів до школи доньку Даші Кацуріної: фото святкового ранку

У своєму телеграмі вона вперше показала відео, де цілує Дантеса. Ролик зняла її донька Саша. Так минув їхній ранок після благодійного стендапу артиста у Варшаві, на якому він жорстко підколов Кацуріна за інтимне життя з Дорофєєвою. Дар'я теж пожартувала в мережі.

"Усі мої мудріші подруги казали завжди, що секс після розлучення найгарячіший, а кожен наступний хлопець – кращий за попереднього. Це правда", – додала блогерка.

  • Стосунки з Кацуріним Дорофєєва підтвердила наприкінці червня, уже після того, як їх заскочили на побаченні в Барселоні.
  • Після цього Дантес і Кацуріна записали у спальні перше спільне відео, де, як здавалося, мали б розсекретити свої стосунки, але закликали підтримати ініціативу UA Animals і взяти тварину з притулку.