Українська блогерка Саша Бо (відтепер – Тарнавська) вийшла заміж. Вона та її коханий Платон Тарнавський офіційно одружилися.

Читайте також "Буде йому сюрприз": Андрій Бєдняков знову стане батьком

Саша Бо вийшла заміж

Щасливу новину Саша Бо повідомила у своєму інстаграмі. Вона опублікувала красиві фото з автівки. Там наречені позують в ніжних образах.

Саша Бо одягнула білу сукню з широким вирізом та декольте, туфлі на високих підборах. Її образ доповнив традиційний букет нареченої з півоній. Платон натомість одягнув світлий костюм.

Офіційно Тарнавська,
– лаконічно прокоментувала одруження Саша Бо.

Фото з весілля Саші Бо / Фото з інстаграму Саші Бо

Історія кохання Саші Бо і Платона Тарнавського

  • Мало не вся країна минулого року обговорювала скандальні інтерв'ю та розлучення блогерки та Ігоря Пустовіта. У шлюбі, що тривав 6 років, в пари народилось двоє дітей. Офіційний розрив шлюбу між ними стався у грудні 2021 року.
  • Однак новий бойфренд Саші Бо вперше засвітився на скандальній "голодній тусі" Заліска, що відбулась ще до офіційного розлучення. Вже тоді стало відомо, що це Платон Тарнавський – лікар-стоматолог і, ймовірно, колишній одногрупник блогерки по медичному вишу в Івано-Франківську. Вже опісля розриву першого шлюбу Саша вперше показала його фанам.
  • У квітні Саша Бо зізналась, що заручилася з Платоном. Через війну вона довго мовчала, але вирішила зрештою про це розповісти.
  • 17 серпня Саша Бо та стоматолог Платон Тарнавський подали заяву до РАЦСу в Івано-Франківську й офіційно стали нареченими.