Що донька подарувала татові

Дівчинка написала татові-воїну листа, який став для нього оберегом. Даніель Салем зізнався, що конверт із цим посланням він носить з собою завжди і скрізь.

До теми Почав по нас стріляти, – Даніель Салем про бій з росіянами і найстрашніший момент на війні

Відповідне відео шоумен розмістив у соцмережі. На цих кадрах Салем показує конверт, на якому дитячим почерком написано "папа", а також намальовані серця червоним олівцем.

Усередині – аркуш паперу. Його тато показувати не став, тож невідомо, чи там особливі слова для тата, чи її малюнок. "Моя кров! Твій лист завжди зі мною", – підписав відео ведучий-військовий.

Те, що він завжди носить цей лист помітно за станом паперу – у деяких місцях він затерся або порвався.

Як відреагували українці

Ролик зворушив українців. У коментарях вони бажають Салему якнайшвидше зустрітися з донькою, а всім дітям – дочекатися тат і мам із передової:

  • "Слава нашим дітям, які чекають на своїх тат, слава нашим жінкам, які чекають на своїх воїнів додому. Слава нашим героям, які захищають нас від тієї нечисті!",
  • "Це ваш оберіг",
  • "У наших дітей є майбутнє завдяки кожному, хто захищає та бореться за нашу незалежність. Дякую",
  • "Ціную тепер кожну мить життя. Повертайтеся швидше до рідних додому з нашою перемогою!"
  • "Дякую Вам і Вашій родині за Вашу мужність, відвагу, терпіння, за те що Ви любите і бороните Україну".
  • "Мій тато теж носить з собою малюнок, який внучка намалювала".

Зазначимо, що Даніель Салем не вперше розчулює фанів своєю 7-річною донькою. Він часто показує в мережі, як спілкується з дівчинкою. Наприклад, ще в березні боєць ділився відео, як дівчинка надсилає йому повітряні поцілунки відеозв'язком.

До слова, Даніель Салем раніше розповідав про те, що одного разу був змушений пролежати в окопі понад добу. Він відстав від побратимів, тож пролежав у низькому окопі близько 27 годин. Цей досвід був страшним для захисника, бо закінчилась вода та їжа, він лише співав у рацію.