Салем не постійно перебуває на передовій, але часто має бойові виходи. За майже рік служби їх було 19 – 20. Це серйозні контактні бої з ворогом. Під час одного з них важке поранення отримав побратим Даніеля.

Дивіться також На фронті загинув журналіст і сомельє з Одеси Ігор Терьохін

Даніель Салем про найстрашніший момент на війні

21 січня був один з найважчих контактних боїв. Тоді Даніель був на виході з напарником В'ячеславом Кондратюком "Бистрим". Салем був з кулеметом, а Славік – з калашем.

Ми прикривали вогнем наших побратимів. З бронежилетів зняли плити, бо з ними дуже важко бігати. Я навіть шолом не ношу, бо з кулеметом дуже важко. А в мене 110 кілограмів. Коли у мене закінчилися патрони, кричав: "Порожній". Славік одразу дав мені патрони, а сам продовжив стріляти у ворога. Десь через 10 секунд я змінився і кажу: "Готовий". Він змінив траєкторію, взяв мене за рюкзак і почав тягнути. І я відстрілювався,
– пригадав Салем.

Інтерв'ю Даніеля Салема: дивіться відео онлайн

За словами захисника, дуже круто відчувати, що біля тебе справжній напарник. Бо у таких ситуаціях врятувати можуть лічені секунди.

Було страшно, коли ми відходили і не побачили ворожого кулеметника. Він почав по нас стріляти. Там був лише тунель, іншого місця сховатися не було, навколо дуже багато мін. Я заховався, йшов вправо і Славік трішки вийшов на середину. Куля потрапила йому в лікоть і вилізла через передпліччя. Повністю розірвало ліктьовий суглоб,
– розповів захисник.

Зараз побратим Салема перебуває на лікуванні. Попереду у нього багато операцій та реабілітація, але Вячеслав планує повернутися на службу.

Даніель Салем також мав поранення

  • Ведучий мав контузію, через яку частково втратив слух. Також через поранення в Садема утворилася кіста, яка заважає слуху повертатися.
  • На лікарняне ліжко потрапляв і через травму спини – куля потрапила у бронежилет.