За словами Олі, саме це порадив робити загиблий захисник і друг зірки Карім. Однак за необхідності Сергій готовий взяти в руки зброю та піти у бій з окупантами.

Читайте також Чоловік Цибульської пояснив, чому ховався від камер, і як реагував на "роман" дружини з Дзідзьо

Чому чоловік Цибульської не служить в ЗСУ

Ми з ним говорили, і він сказав: "Якщо потрібно, то я піду". Але я впевнена, що кожен має бути корисним на тому місці, де він професіонал. Де він на своєму місці та приносить реальну користь,
– розповіла Оля.

Зазначимо, що Сергій працює у сімейному бізнесі, який пов'язаний з молочною продукцією. Чоловік допомагає розвивати українську економіку. На цій війні загинув друг Олі – Карім, який поділяв її позицію щодо того, що кожен має бути на своєму місці.

"Він казав: "Мала, тут потрібен особливий емоційний склад. Ми професіонали, знаємо, що ми робимо. Ти мусиш бути на своєму місці", – переказала Цибульська слова воїна.

Нагадаємо, нещодавно співачка MamaRika в інтерв'ю 24 каналу зізналася, що стримує чоловіка від служби в ЗСУ. Вона просила Сергія не йти воювати, бо не уявляє свого життя без нього. Артистка безмежно дякує тим жінкам, які мають в собі відвагу відпустити чоловіків на війну.