Чоловік співачки Олі Цибульської – Сергій Грисюк. Він займається бізнесом, тож не хотів "розпилюватися" на публічність. Чоловік розповів, чому просив дружину не розсекречувати його.

Зверніть увагу "Знайомтеся, це Сергій": Оля Цибульська вперше за 20 років показала чоловіка

Чому чоловік Олі Цибульської не був публічним

У моїй діяльності немає в цьому необхідності. Я не люблю робити щось просто так. Все має наслідки, тому для мене це було непотрібно. Настав час, коли потрібно бути відкритим. Це певною мірою обнулення, починаємо з нуля,
– зізнався Сергій.

Чоловік Цибульської розповів, що займається сімейним бізнесом – виробництвом. Він багато часу приділяє роботі, тому й не хотів додатково займатись медійністю: "Це також ремесло. А мені потрібно більше вникати у внутрішні процеси компанії".

Оля Цибульська з чоловіком / Скриншот з відео

Як реагує на чутки про роман Олі з Дзідзьо

Олі Цибульській довгий час приписували роман з Дзідзьо через їхні спільні кліпі та артистичні загравання на публіці. Також ходили чутки, що син артистки Нестор дуже схожий на Хому. Та Сергій Грисюк ставиться до пліток спокійно.

"З Михайлом знайомі. Незважаючи на те, що ми з Олею з маленького містечка, навіть про мене ширяться чутки. На них не потрібно реагувати, як на мене. Вони є, вони завжди будуть. Але це ж чутки. На них не потрібно реагувати".