Радник голови Черкаської обласної державної адміністрації буквально кілька днів тому розповідав, що його дружина перебуває за кордоном на 9 місяці вагітності. До війни вони планували партнерські пологи, тому невідомо, чи вдалось здійснити ці плани.

Читайте також Олександр Скічко розповів, коли останній раз бачив вагітну дружину: "Ми це переживаємо разом"

"Ми з України! Сьогодні вночі на одну українку стало більше! P.S. Христос Воскрес!" – написав у мережі радісний допис Олександр Скічко. На фото крихітна рука донечки тримає палець нібито Олександра. Наразі невідомо, як пара назве дівчинку.


Олександр Скічко став батьком / Фото з інстаграму чоловіка

У коментарях до спільного фото в інстаграмі Єлизавети та Олександра вже встигли привітати зіркові колеги: Катерина Кухар, Анна Різатдінова, Санта Дімопулос, Лілія Подкопаєва, TAYANNA, Лілія Пустовіт та інші.

Про вагітність Юрушева оголосила у лютому.

Особисте життя подружжя

  • Варто додати, що це перша дитина телеведучого. Його дружина Єлизавета вже виховує двох дітей від попередніх стосунків – сина Даніеля та доньку Наталію.
  • Як Олександр, так і Єлизавета – вдруге одружені. Перший шлюб Скічка був з телепродюсеркою, старшою від нього на 10 років. Але тривав він всього 3 роки – з 2011 по 2013-й.
  • Вдруге чоловік одружився у 2017 році після року роману з Єлизаветою Юрушевою. Церемонія одруження пройшла у Грузії. Олександр молодший за Єлизавету на чотири роки.
  • Зазначимо, що Єлизавета Юрушева – молодша донька українського мільярдера Леоніда Юрушева, який, зокрема, володіє імперією гранд-готелів у Києві. Вона є власницею готелю в центрі Києва Fairmont Grand Hotel Kyiv і ресторану VOGUE Café.